Scorpions wyrażają smutek po stracie wieloletniego perkusisty, Jamesa Kottaka

Scorpions wyrażają smutek po stracie wieloletniego perkusisty, Jamesa Kottaka

Po ostatnich smutnych wydarzeniach, kiedy to zespół Scorpions utracił swojego doświadczonego perkusistę, Jamesa Kottaka, który zmarł w wieku 61 lat, grupa podzieliła się tą tragiczną wiadomością ze swoimi fanami.

James Kottak, ceniony bębniarz, który miał znaczący wpływ na dźwięk Scorpions w latach 1996-2016, zmarł nagle mając zaledwie 61 lat. Zaraz po jego śmierci, grupa podjęła decyzję o wydaniu oficjalnego oświadczenia, aby upamiętnić swojego kolegę i przyjaciela.

W swoim oświadczeniu opublikowanym na różnych platformach mediów społecznościowych, członkowie zespołu Scorpions wyrazili swój głęboki smutek i żal: „Otrzymaliśmy niezwykle bolesną wiadomość. Nasz ukochany przyjaciel i perkusista, który był nieodłącznym elementem naszej grupy przez dwa dekady, odszedł od nas mając tylko 61 lat. James nie był tylko znakomitym muzykiem, ale przede wszystkim cudownym człowiekiem, pełnym miłości do rodziny. Był dla nas jak brat, choć rodził się z innej matki. Jego nieobecność będzie mocno odczuwalna. Rock’n’roll na zawsze.”