JMSN odwiedzi Polskę z czterema koncertami promującymi album Soft Spot!

JMSN odwiedzi Polskę z czterema koncertami promującymi album Soft Spot!

W ramach tournée Soft Spot, znany wykonawca nowoczesnego R&B — JMSN, multiinstrumentalista, wokalista i producent, przygotował dla swoich polskich fanów cztery występy. Koncerty będą miały miejsce w różnych miastach Polski i mają na celu promocję najnowszego krążka artysty, który nosi tę samą nazwę.

JMSN, czyli Christian Berishaj, to ceniony na świecie artysta, mający swoje korzenie w Detroit w stanie Michigan. Debiut muzyczny miał miejsce w 2012 roku, kiedy to samodzielnie wyprodukował i wyreżyserował teledyski do swojego pierwszego albumu Priscilla. Od tego momentu, zwrócił na siebie uwagę branży muzycznej.

Porównywany do The Weeknd przez The Guardian, a także okrzyknięty ulubionym nowym artystą przez Ushera, JMSN od tego czasu wydał kilka porywających albumów. Wśród nich znajdują się Whatever Makes U Happy (2017), Velvet (2019) i Heals Me (2021), które zostały wydane pod szyldem jego własnej niezależnej wytwórni – White Room Records.

Artysta powraca teraz z długo wyczekiwanym albumem studyjnym Soft Spot, który ukazał się na rynku muzycznym w październiku 2023 roku. To akustyczne połączenie najbardziej poruszających gatunków muzycznych, takich jak R&B, rock, elektronika i soul, w najczystszej postaci, będzie prezentowane na koncertach w Krakowie, Warszawie, Poznaniu i Gdańsku. Jest to absolutny zaszczyt i przyjemność dla wszystkich miłośników muzyki.