Rafał Miżejewski w Radiu Zet

Rafał Miżejewski w Radiu Zet

Możemy usłyszeć, że z początkiem stycznia w Radiu Zet pojawi się Rafał Miżejewski. Wiadomo też, że wzmocni on warszawską redakcję tej stacji.

Szybkie pożegnanie

Dla tych, którzy nie są na bieżąco z losami dziennikarzy – ostatnia praca Miżejewskiego to pobyt w warszawskiej redakcji „Faktów” RMF FM. Dziennikarz ten zajmował się tam wieloma sprawami – możemy mówić o działaniach w zakresie bieżących wydarzeń czy tematów politycznych i sportowych. Warte podkreślenia jest też to, że w przypadku sportu mamy do czynienia z pasją. Obowiązki w Radiu Zet to dostarczanie informacji ze stolicy.

Miżejewski wcześniej pracował w Polsat News (pojawił się tam w 2016 roku).

Znana postać

Nie ma co ukrywać, że możemy mówić o postaci, która w świecie dziennikarskim jest stosunkowo znana. Można jeszcze dodać, że przed pracą w Polsacie mieliśmy portal 300polityka.pl i Telewizję Polską. Co ciekawe, w obu tych miejscach Miżejewski nie napracował się długo.

Dobrze też spojrzeć z innej strony – mowa o absolwencie politologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Do tego dochodzi studiowanie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie i Libera Università Maria SS. Assunta w Rzymie.

Transfery do Radia Zet

Co by nie mówić, w Radiu Zet ostatnimi czasy wiele się dzieje. Zresztą wystarczy powiedzieć, że w grudniu do działu informacji dołączyli Michał Makowski i Dorota Adamów-Bielkowicz. Makowski to warszawski reporter, natomiast Adamów-Bielkowicz jest wydawczynią wiadomości. Duet ten pracował wcześniej w Polskim Radiu. W grudniu mieliśmy także dołączenie Radosława Grucy, o czym na stronie już była mowa. Nie można też zapomnieć, że od stycznia pracę rozpocznie Kuba Olszewski. O umiejętnościach Olszewskiego świadczy to, że dotychczas pracował on na sukces Antyradia.