Radio Wnet wystartowało ze zbiórką pieniędzy

Radio Wnet wystartowało ze zbiórką pieniędzy

Działalność radia może wydawać się czymś bardzo opłacalnym, ale rzeczywistość przedstawia się nieco inaczej. Krótko mówiąc, sytuacja finansowa zależy od różnych czynników.

Przykład Radia Wnet

Jeżeli potrzebujesz jakiegoś przykładu, nie pozostaje nic innego jak zapoznanie się z Radiem Wnet. W skrócie – pojawiła się zbiórka pieniędzy związana z funkcjonowaniem działalności. Jak możemy przeczytać, rozwój radia przekłada się na stały wzrost kosztów utrzymania.

Ważne jest też to, że odniesiono się do pieniędzy pozyskanych z regularnego wsparcia – pozyskane pieniądze przełożą się na pomoc w zakresie infrastruktury (utrzymanie i rozbudowa), koncesji, nadawania i rozwoju. Potrzeb nie brakuje – wystarczy spojrzeć na to, że celem jest 100 tysięcy złotych.

Pewne informacje mówią same za siebie. Oczywiście wypada też wspomnieć o zainteresowaniu zbiórką – na ten moment zainteresowanie nie jest ogromne. Dość powiedzieć, że ponad 450 osób zebrało niemal 38 tysięcy.

Ostatnia zbiórka

Z drugiej strony musimy pamiętać, że sytuacja stosunkowo szybko może ulec zmianie. Zresztą wystarczy wziąć pod uwagę, że podczas ostatniej zbiórki udało się zebrać blisko 145 tysięcy złotych. Niemniej należy też podkreślić, że za tą kwotę odpowiadało 1099 osób. Wniosek z tego można wyciągnąć taki, że obecnie mamy do czynienia z niższymi wpłatami (rzecz jasna chodzi teraz o średnią).

Trudno powiedzieć, co wydarzy się w najbliższych dniach, ale pewne jest to, że mowa o radiu, które funkcjonuje od dwunastu lat. Do tego jest to okres, podczas którego przeżyto wiele wspaniałych chwil i niełatwych momentów. Możemy więc mówić o ludziach, którzy doskonale wiedzą, że walka z niektórymi przeciwnościami może sprawić sporo kłopotów.

Nie ma też co ukrywać, że w Radiu Wnet słyszymy różne głosy, a to niekoniecznie ma miejsce w kanałach telewizyjnych.