Radosław Gruca został dziennikarzem śledczym Radia Zet

Radosław Gruca został dziennikarzem śledczym Radia Zet

Radosław Gruca zdecydował się na wzmocnienie Radia Zet! Co możemy powiedzieć o obowiązkach, które na niego czekają? Jak należy ocenić ten transfer?

Dziennikarz śledczy i kulisy polskiej polityki

Można przeczytać choćby o tym, że Gruca będzie zajmować się dziennikarskimi śledztwami i tworzeniem podcastu dotyczącego kulis polskiej polityki.

Gdyby kogoś interesowały szczegóły, na pewno możemy mówić o prowadzeniu własnych śledztw dziennikarskich. Dokładne informacje nie są znane, ale można powiedzieć, że chodzi o skupianie się na kręgach władzy (to rzecz jasna nawiązanie do nieprawidłowości i nadużyć). Kulisy polskiej polityki to coś, czego chyba nie trzeba w żaden sposób wyjaśniać.

Nie ma też co ukrywać, że z przyjściem Grucy wiąże się spore nadzieje. Tak przynajmniej wynika ze słów Tomasza Sofuła, czyli dyrektora online Grupy Eurozet. Dla niezorientowanych – możemy usłyszeć, że Gruca to świetny i co oczywiste, rzetelny dziennikarz śledczy.

Kim jest Radosław Gruca?

Radosław Gruca to dziennikarz, o którym można powiedzieć bardzo dużo dobrego. Zresztą wystarczy wziąć pod uwagę, że ma on za sobą pracę w „Fakcie”, „Dzienniku”, „Gazecie Wyborczej” czy „Super Expressie”. Ponadto nie możemy zapomnieć o tym, że doświadczenie to coś, co może się przydać w najmniej spodziewanym momencie.

Oczywiście nigdy jednak nie można mówić o gwarancji powodzenia. Każda praca to nowe wyzwanie i co za tym idzie, słuchacze mogą różnie zareagować. Z drugiej strony wszystko wskazuje na to, że można spodziewać się sporego zainteresowania.

Tutaj przeczytasz o tym, czy warto mieć radio w biurze.