Polskie Radio zrywa umowę z Leroy Merlin

Polskie Radio zrywa umowę z Leroy Merlin

Inwazja Rosji na Ukrainę sprawiła, że mnóstwo ludzi odcina się od działań podejmowanych przez Rosjan. Niemniej jednak są wyjątki i tym wyjątkiem jest Leroy Merlin. Sieć, której nie trzeba chyba nikomu przedstawiać.

Polskie Radio zrywa współpracę!

Takie podejście spotkało się z ogromną niechęcią wobec tej sieci sklepów. Nie ma też co ukrywać, że możemy mówić o zrywaniu umów. Za przykład może posłużyć choćby działanie podjęte przez Polskie Radio – mamy do czynienia z zerwaniem współpracy reklamowej.

Gdyby kogoś interesowały szczegóły tej decyzji, warto wiedzieć, że w zasadzie nie ma się do czego odnosić. Krótko mówiąc, chodzi o brak akceptacji wobec działań podjętych przez Leroy Merlin. Zaznaczono też, że podjęta decyzja ma wymiar głównie symboliczny. Celem było pokazanie, że jest coś istotniejszego niż pieniądze.

Przykładów nie brakuje!

Niektórzy mogą też powiedzieć, że mimo wojny sporo firm zdecydowało się na pozostanie w Rosji. Skoncentrowaliśmy się na Leroy Merlin, ale równie dobrze można mówić o tym, co robi Auchan czy Nestle. Oczywiście to wciąż przykłady.

Można też dodać, że sytuacja w wymienionych firmach również jest wojną. Wojną z klientami i co by nie mówić, trudno przypuszczać sukcesy na tej wojnie. Naturalnie mamy do czynienia z sytuacją niecodzienną, ale widać ogromną determinację ludzi. Mało prawdopodobne, że nagle część z nich zapomni o współpracy z Rosją. Do tego nikt z nas nie wie, kiedy wojna na Ukrainie zostanie zakończona.

Tutaj przeczytasz o tym, że Putin wdraża na Ukrainie plan B.