Nowa audycja w Polskim Radiu 24

Nowa audycja w Polskim Radiu 24

W Polskim Radiu 24 zadebiutowała nowa audycja. Audycja ma nawiązywać do różnic między kobietami i mężczyznami. Kto wie, może dzięki tej nowości łatwiej będzie nam się porozumieć?

Co jeszcze wiemy?

Nowa propozycja to „Dwa spojrzenia” – gospodarzem programu jest Rafał Porzeziński. Porzeziński to postać doskonale znana – mowa w końcu o byłym dyrektorze Programu Pierwszego Polskiego Radia. Nowej propozycji słuchać możemy w każdą sobotę o 22:06 – całość ma trwać 23 minuty.

W ten sposób dochodzimy do najważniejszego, czyli gości. Trudno powiedzieć, jakich gości należy się spodziewać – pewne jest tylko to, że podczas każdej audycji słyszeć będziemy kobietę i mężczyznę. Jeżeli tytuł wydawał się dość tajemniczy, to w tym momencie wszystko chyba stało się jasne. Wiadomo również, że goście mają dyskutować o różnych sferach życia. To pokazuje, że nowość Polskiego Radia 24 może zainteresować naprawdę sporą grupę osób. Wypada jeszcze dodać, że program nie ogranicza się do jakiejś tematyki – można mówić praktycznie o wszystkim, co ważne.

Warto też podkreślić, że Rafał Porzeziński doskonale nadaje się do tego, aby mówić o tym, co ważne. To oczywiście nawiązanie do jego pracy w TVPPorzeziński jest gospodarzem programu „Ocaleni”. Jeżeli słyszysz o tym programie po raz pierwszy, dobrze mieć na uwadze, że tematem zawsze jest uzależnienie. O rozmaitych uzależnieniach słyszy się dość często, ale mimo to wielu z nas może nie zdawać sobie sprawy z tego, o czym mowa. Skoro już jesteśmy przy uzależnieniach, warto wiedzieć, że temat ten Porzeziński porusza również w radiu – chodzi o rozmowy prowadzone w radiowej jedynce.