Zaufaj profesjonalistom: Dlaczego GOODRAM to lider wśród producentów dysków SSD

Zaufaj profesjonalistom: Dlaczego GOODRAM to lider wśród producentów dysków SSD

Każdy kto korzysta z komputera doskonale zdaje sobie sprawę, że szybkość i wydajność w trakcie pracy poprawia jej komfort i należy do tych czynników, na które w szczególności zwraca się uwagę. Mając tego świadomość warto śledzić rozwiązania techniczne, które poprawią komfort pracy. Mimo, że wielu sprzęt elektroniczny kojarzy się z międzynarodowymi korporacjami, to warto mieć świadomość, że to co w naszym komputerze może odpowiadać za wydajność, a więc szybki dysk SSD może pochodzić od polskiego producenta – firmy Goodram, która jest liderem na krajowym rynku i gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanych podzespołów.

Goodram – co oferuje polski producent?

Marka Goodram, która w tym roku świętuje swoje 20-lecie, ma w swoim portfolio bogatą ofertę pamięci flash, modułów RAM i dysków półprzewodnikowych. W każdym segmencie firma pracowała nad stworzeniem najwyższej jakości produktów i wypracowała rozwiązania, dzięki którym wprowadzane na rynek pamięci są pozytywnie oceniane przez klientów i łączą w sobie najwyższą jakość z atrakcyjną ceną. Nie inaczej wygląda to w segmencie dysków SSD, które w ofercie Goodram stanowią istotny punkt.

Dyski SSD w ofercie Goodram

Segment pamięci SSD rozwija się w świetnym tempie i co istotne polska marka Goodram świetnie się na tym polu odnalazła. Tym samym zbudowała w swoim portfolio pokaźną grupę dysków SSD, w tym tych wykorzystujących interfejs SATA co pozwala uzyskać dostęp do świetnego sprzętu w rozsądnej cenie. Jak szacują statystycy roczny wzrost zakupu dysków SSD wyniósł 10 mln, co daje faktycznie duże pole do popisu dla producentów. Mimo sporej konkurencji i wielu firm oferujących swoje dyski firma Goodram świetnie sobie radzi i na polskim rynku sprzedaje co piąty dysk. Tym samym mając 20% udziałów w rynku dysków SSD firma ma silną pozycję lidera i nie wydaje się, by w najbliższym czasie sytuacja miała ulec zmianie. Tym samym rozwijać może swoją ofertę wprowadzając do sprzedaży kolejne urządzenia.

Zróżnicowane dyski w ofercie Goodram

Silna pozycja na rynku to między innymi wynik zróżnicowanej oferty jaką Goodram wprowadza do sprzedaży. Dyski jakie są w ofercie mają różną pojemność, dzięki czemu konsument może dopasować je do własnych oczekiwań. Poza tym stosowane są różne interfejsy, w tym między innymi SATA III M.2, co sprawia, że ten miniaturowy dysk w ofercie pracuje 20 razy szybciej niż dyski HDD, co niesamowicie podnosi komfort codziennej pracy. Nieco tańszym rozwiązaniem będzie dysk SSD SATA III 2,5″, który daje dziesięciokrotne przyspieszenie pracy w stosunku do dysku HDD. Na topie znajduje także oferta przygotowywana przez Goodram z myślą o graczach, gdzie dysk IRDM PRO SATA III 2,5″ charakteryzuje się wyjątkową wydajnością w trakcie pracy i świetnie radzi sobie z czytaniem danych.

Jak wybrać idealny dysk?

Wybór dysku to zadanie, które uzależnione będzie od wielu rożnych czynników, natomiast trzeba mieć na uwadze pojemność, szybką i stabilną pracę, odporność na uszkodzenia. Oferta jaką przygotowuje Goodram to szeroki wybór dysków, co sprawia że każdy nawet najbardziej wymagający klient powinien być zadowolony z przygotowanej oferty. Przed podjęciem decyzji o wyborze dysku warto przemyśleć sobie jakie cechy będą dla nas kluczowe, by ostatecznie z bogatej oferty przygotowywanej przez Goodram wybrać ten dysk, który najlepiej będzie odpowiadał oczekiwaniom.